| Winstern a întrebat:

Salutare TPU, astăzi am intâlnit programul SwiftShader, am auzit multe despre el, că te poate ajuta să joci jocurile la care nu ai cerințe necesare. Eu vreau să instalez acest program pe jocul Will Rock 2.

Țin să menționez am procesor. Intel(R) pentium 2.00 Ghz. 3 gb ram. Netebook Asus A52f- k52f. Windows vista home premium x86.

Vă rog ajutațimă să instalez programu să îl pot juca. este jocul copilariei mele. dau fundiță + vot.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alyboe19 a răspuns:

Salut. Da este bun acest program, dar tu te poti juca will rock 2 si fara el, nu te lua dupa cerintele date pe internet. O sa iti mearga, eu de exemplu am un calculator jaf mai jaf ca al tau laughing si ma joc si gta IV pe el doar ca la low. Sper aca am fost de ajutor.

Răspuns utilizator avertizat