| Winstern a întrebat:

Salutare TPU, astăzi am intâlnit programul SwiftShader, am auzit multe despre el, că te poate ajuta să joci jocurile la care nu ai cerințe necesare. Eu vreau să instalez acest program pe jocul Will Rock 2.

Țin să menționez am procesor. Intel(R) pentium 2.00 Ghz. 3 gb ram. Netebook Asus A52f- k52f. Windows vista home premium x86.

Vă rog ajutațimă să instalez programu să îl pot juca. este jocul copilariei mele. dau fundiță + vot.

14 răspunsuri:
| LukWhuzTalkin a răspuns:

Un program care te-ar putea ajuta ar fi razer game booster uite aici un link http://www.razerzone.com/cortex/game-booster

Răspuns utilizator avertizat
| HeRmeSs a răspuns:

NU EXISTA ASTFEL DE PROGRAME! Este imposibil... Cum poate un program sa iti mareasca memoria RAM sau procesorul...

Răspuns utilizator avertizat
| HeRmeSs a răspuns (pentru Winstern):

Descarcal ma si instaleaza-l, cand o sa ai unitatea crapata o sa plangi copile.

Răspuns utilizator avertizat
| HeRmeSs a răspuns (pentru Winstern):

Mergi la scoala copil de 12 ani tuns cu ciobul. Habar nai ce inseamna hardware / software si de dai mare destept. Nici macar nu sti sa scrii.

Răspuns utilizator avertizat
| HeRmeSs a răspuns (pentru Winstern):

"incat nuci nu stiai", "Eu vreau să instalez acest program pe jocul Will Rock 2"-"programu nu se instaleaza" = Labar facut la comanda...

Răspuns utilizator avertizat
| HeRmeSs a răspuns (pentru Winstern):

Telefon/PC tot analfabet esti...

| HeRmeSs a răspuns:

O ia ma.ta destul copil copac =]] ce sa zici si tu...Anonymous =]]] la cat de pr0st esti ii faci de ras, ma mir ca te primeste ma.ta acasa cu fata aia de lopatar

| HeRmeSs a răspuns:

Raspuns de c.acat, ca tine happy

Răspuns utilizator avertizat