| AlexBoy88 a întrebat:

Azi mi-am cumparat Dirt 3 pentru PC din magazin. Problema este ca nu se salveaza progresul meu in joc.
Din cate am inteles trebuie sa imi fac cont la windows live ca sa se salveze nu?
Vreau mai mult informatii despre acest windows live, oare sa imi fac cont?

1 răspuns:
| Osirius a răspuns:

Nu trebuie sa-ti faci cont nicaieri, doar un profil offline. Cand intri in joc apesi pe Home (de pe tastatura) si undeva in josul paginii ai optiunea de offline profile. Cei care n-au net ce fac, nu-si mai salveaza jocul?