| Taiger a întrebat:

Salutare TPU, care este abilitatea speciala mai folositoare la top Eleven dintre "dribler" si "specialist lovituri libere" pentru ca am 2 mijlocasi centrali de acelasi nivel si nu stiu pe care sa il folosesc.

4 răspunsuri:
| ogreaxel a răspuns:

Daca mai ai un specialist lovituri libere in echipa, baga-l pe cel cu dribler, daca nu, baga-l pe cel cu loviturile libere si pune-l sa execute loviturile libere.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
In primul rand... daca nu au acelasi rating, alege-l pe cel cu rating mai mare! Daca nu...cum a spus si cel de mai sus - daca mai ai un dribler, pune specialistul, daca ai specialist, pune driblerul!
Dar as spune ca dribler este mai important, in special cand nu ai atacanti puternici.
Totusi..Nu poti sa incerci sa gasesti o formatie in care sa ii incluzi pe amandoi? Cred ca asta ar fi perfect!

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

| Feitan a răspuns:

Dribler e cel mai bun ca trece de inamici mai repedewinking

| Ady100 a răspuns:

Dribler e mai buna pentru mijlocasi decat specialist lovituri libere.
Sper ca te-am ajutat! D