| Brisi12 a întrebat:

Cati playeri incap maxim intr-un server de GTA 5? Pe un server de samp incap max 1000, multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

"server"-ul are el o anumita "limita" de sloturi. Sloturile depinde de fiecare host in parte. Pot incapea si 100. Pot incapea si 2.000. Cu cat platesti mai mult, cu-atat "incap mai multi".

| Brisi12 explică (pentru CM7YRE):

Ok am inteles, pana acum mai mult de 32 de sloturi nu am vazut si de asta mie mi-s-a parut cam putin pentru un joc atat de nou

1 răspuns: