| Bersek a întrebat:

De curand mi-am facut un server de Counter-Strike ca la carte si eu ma conectez fara probleme, dar in shimb, prietenilor mei le apare bara de incarcare de la server si le zice : "Establishing network connection to server". Va rog, ajutati-ma, m-am chinuit mult si degeaba. Desigur, dau funda celui care reuseste sa ma ajute:*! Am mai pus intrebarea, dar nu m-a ajuta nimeni sad

1 răspuns:
| MrkiddyKid1 a răspuns:

Ai IP dinamik (routabil) daca da e posibil sa fie de la asta