| EasyPunct a întrebat:

Salutare TPU,

Este vorba despre need for speed world ONLINE,

Sa va explic mai indetaliat:

Stiti atunci cand faceti curse una dupa alta la fiecare cursa iti arata bani si experienta castigata, dai next si te PUNE SA ALEGI niste CARTONASE si acolo pica tot felul' de chestii ( Ori nitro x3 ori slingshot x5 etc.) mi-e mi-a picat de multe ori 2 NEOANE albastre si galbene si chestii pentru MOTOR, unde le VAD ca sa pot sa le montez pe masina?

DAU FUNDA!

1 răspuns:
| xFire8789 a răspuns:

Pai dai la garaj si vezi acolo motor toate si cauta unde scrie o casuta cu neon si pui si nitro daca iti cade le pui la power FUNDA?