| GasBoy a întrebat:

Intrebarea mea este:Exista placi video de 16 mb? Ca eu am o placa video Nvideia RIVA TNT, Si scrie ca e de 16 mb.E posibil?

Răspuns Câştigător
| Liviu781 a răspuns:

Da, e posibil, logic. dar totusi nu ti se pare ca e SUPER EXTRA MICA placa ta video? Lol ce placa video e aia, ca nici acum 20 de ani nu erau placi asa mici laughing

| GasBoy explică (pentru Liviu781):

Nu cred ca e posibil, probabil placa video e defecta si imi apare ca are 16 mb, ca placa e noua se vede, e cel putin din 2005.

2 răspunsuri:
| GasBoy explică:

Pai mai am o placa video de 500 mb geforce, dar nu imi intra in locul pentru placa video.