| cathy01 a întrebat:

Intrebarea mea este:exista fantome?

Răspuns Câştigător
| LauraLl a răspuns:

Mda.depinde.dar nu sunt f vizibile. ele apar daca in acel loc au murit mai multe persoane mda.se intorc ca sa se "razbune" sa se poata intoarca inapoi prin "lumina"

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu

| BiaSiAtat a răspuns:

Nu

| DonGiovanni a răspuns:

Eu cred ca exista, dar nu se arata asa la orice colt.

| mada_9093 a răspuns:

Buna! nu exista fantome dar se spune ca exista spirite si acum depinde daca tu crezi ca exista o sa iti fie frica dar daca nu crezi totul o sa fie normal
sper ca te-am ajutat
pa, pa

| cathy01 explică:

Intro zi am fost la o fata:apoi neam uitat la tv si sau auzit pasi din camera ei...noi eram singure acasa! noi eram in sufragerie.cam atat.

| KlaudyaAddha a răspuns:

Denumirea corecta cred ca este "spirite". In general, ele nu apar oriunde, oricand sau la oricine.Multe "se intorc" pentru o anumita razbunare sau pentru un lucru pe care l-au lasat neterminat. Unele pot aparea doar pentru ca nu accepta faptul ca au murit sau din cauza dorului de anumite persoane.

| maria3111 a răspuns:

Exista, dar nu exista varcolaci, vampiri etc... Pentru ca eu odata cand eram mica (13 ani) m-am mutat cu tata intr-o casa din spania si in fiecare noapte si auzeau tipete si se aprindea si se apriindea si se stingea lumina si chestii din astea. Acum stau in Italia si ne e bine...big grin

| BuBuLetS a răspuns:

Bineinteles ca nu .

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diana asa ma cheama si pe mine dar mami imi tot spuna ca nu exista te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde stiti voi ca nu exista? Ce? Sunteti experti?! yawn Nimeni nu stie daca exista sau nu dar eu cred in ele...

| mumusikadebrailita a răspuns:

Nu

| Arnold111 a răspuns:

In nici un caz nu exista.