| David4Anisoreac a întrebat:

Joc CS:GO de 2 saptamani (rank silver 4) si ma intrebam daca sunt jucatori icepatori care ar vrea sa formam o echipa sau daca aveti deja una dar cautati membri sa ma adaugati si pe mine in ea. Am scris incepatori pentru ca nu vreau sa trag echipa in jos si sa pierdem meciurile de competitiv din cauza mea.

Răspuns Câştigător
| Alin1423 a răspuns:

Eu joc de ceva timp cs:go am mai avut un cont dar am luat scam acum ceva vreme si mi-am facut alt cont si l-am recumparat si nu m-ai am jucat cs:go dar dupa niste prieteni au spus sa ma joc cu ei ca nu conta ca nu am rank si am tot continuat sa ma joc si am ajuns la silver 2 ca in ultimul timpo am o problema cu tastatura si cu mouse-ul dar o sa incerc sa o rezolv...si am o echipa si daca vrei sa jucam ma poti adauga pe skype la id-ul alin. avram45. Funda?

1 răspuns: