| Anonimus69420 a întrebat:

Nu inteleg ce are laptopul meu...cand ma joc orice...deodata se blocheaza tastatura pe anumite taste cum ar fi WASD si merge ala cum vrea se accidenteaza si nu ma lasa sa fac nimic(merge singur)devine enervant din 5 in 5 min face asa. ajutati-ma va rog FUNDA

1 răspuns:
| Boxyoru a răspuns:

Sfatu meu ii sa desfaci capacu din spate de la laptop sa scoti coleru de la procesor si sa-l cureti de praf. dupa aia desfa capacu de la tastatura are 2 suruburi si scoate fisa de la tastatura de pe placa de baza si curato de praf si pe aia.si in final daca tot asa desfa butoanele de la tastatura care se blocheaza ia niste spirt cateva betisoare de urechi si curata carbunele de la buton siliconu ala si inposibil sa se mai blocheze daca tot se blocheaza ia-ti laptopu si dul la o firma de ferificat sa iti vada de ce se blocheaza cu asta pot sa te ajut eu ca am patit-o acum la fiecare poate sa fie alta problema happy