| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, nu știu daca am ales categoria corectă dar poate câțiva dintre voi au pățit chestia asta.
Cu câteva luni in urma am cumpărat câteva jocuri de pe G2A, da știu ce o sa spuneți da sincer acum nu credeam ca pot face chestii de genu.
Si am o plata lunara la ei de 2, 84 euro, ei spun ca este o subscripție lunara sau m-am abonat la g2a plus din nefericire nu-i nici una dintre astea iar asta e singurul cont g2a pe care-l am.
Vreau sa știu daca a mai pățit cineva chestia asta pentru ca evident nimeni nu-ti da vreo 13, 14 lei pe ochi frumoși si sunt aproape 2 ore de muncă in Romania.
A si am uitat sa menționez nu as vrea sa mai sun la bancă pentru ca unii angajați sunt închiși la minte si nu vor bloca doar retragerea lunară de la g2a ci si cardul.
Dacă aveți idei.

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ei nu pot să blocheze retragerea lunară. Banii nu se scot de pe card, cardul nu conține bani, ei se scot din contul bancar asociat acelui card.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

(Nu am vrut sa jignesc pe nimeni cand am precizat ca sunt încuiați la minte, am omis anumite lucruri?)

Aa foarte tare, mi-ați amintit ca de acum incolo am sa plates acei bani pentru ca nu am sa inchid iar contul doar pentru asta. =(