| serau999 a întrebat:

Nu vreau sa fac reclama asa ca trec direct la subiect:
Cine vrea sa ia parte la un nou joc? Un nou server. Un server de samp cu un GM superb. O noua viata pentru jucatorii de samp. Abia s-a dat wipe (nu se mai da). Deci puteti incepe o noua viata alaturi de toti ceilalti. Nimeni nu va fi in urma. Adminii sunt prietenosi si rezolva orice. Se aleg imediat liderii, helperii si cativa admini (2-3). Asa ca, cine vrea acest joc, ca sa nu fac reclama, sa ma caute pe skype serau999 si eu ii voi spune serverul de unde isi poate incepe viata. Deoarece serverul e nou, fiecare player are sanse la lider/helper/admin. Va astept pe skype.

1 răspuns:
| Emilian_Antonio_1999 a răspuns:

Rpg.Souls.Ro s-a deschis recent si este un server excelent, te rugam sa te conectezi si tu la : RPG.SOULS.RO:7777, foarte multi playeri au sanse la lider si helper sau chiar admin! In ziua de astazi se va deschide forumul si panelul.