| 1Me9 a întrebat:

.recent am ajuns Gold Nova 1 pe CS:GO si zic sa sunt destul de bun, nefiind meci fara 20 de frag-uri date.
Ba, dar pic doar cu prafalai si imi e sa nu derankez...
Adica, da, am multe kill-uri, sunt pe primul loc, dar uite asa pot lua derank frumos, cat casa, inapoi in Silver, in iadul silverilor.
Ce propuneri aveti....sa joc cu romani, cu team sau ce sa fac sa nu mai pierd asa des? Adica efectiv m-am saturat de prunci cu ping 100-300 sau noobi de mor

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Nu știu dacă vrei, dar am putea să jucăm amândoi.
Probabil o să zici "oh, silver, e vai de capul lui", am Silver Elite.
Am peste 20 win-uri la momentul dat și nu am rankat, trebuie să mai fac consecutive, dar nu e așa ușor.
Nu prea vorbesc, dar am microfon, (dar dau informații), știu să joc time când trebuie... etc

Dacă vrei, steam-ul meu:
http://steamcommunity.com/id/Gonrax1/

Și îți poți seta din setări Max Acceptable Matchmaking Ping mai mic, nu știu dacă face ceva și contra celor din meci. Dar cred că ajută.

| 1Me9 explică (pentru Gonrax):

Da-mi Facebook-ul tau

| Gonrax a răspuns (pentru 1Me9):

Păi Facebook-ul meu îl țin privat, nu înțeleg de ce ar avea rost să-l dau...