| Sebilica123 a întrebat:

.Recent, mi s-a spart laptopul, in sensul ca biroul meu distrus a căzut pe jos in timp ce ma jucam si s-a spart displayul laptopului, iar eu aveam laptopul din 2013..Cum a si putea sa-i zic tatalui meu fara sa iasa scandal? Tin sa mentionez ca tatal meu e mai agresiv.

Răspuns Câştigător
| adionescu a răspuns:

Pai acum depinde de ce s-a rupt biroul. Ii poti zice si tu ca efectiv a cazut fara sa faci nimic, oricum daca inca merge e binelaughing, la mine s-a stricat la modul sa nu mai porneasca si le-am zis dupa cam o luna, vezi si tu... Daca nu incearca sa ii zici altcuiva din familie sa te ajute.

1 răspuns:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Îl faci să se simtă bine și îi spui atunci când se simte mai relaxat. tongue