| DogantekinGabriel777 a întrebat:

Salutare tuturor :). Am inceput sa lucrez la un canal de Youtube. >- https://www.youtube.com/channel/UC7s-LiKfrRncejOWP34ei2Q Sunt la inceput si nu cunosc prea multe, as vrea sa imi cresc numarul de abonati, numarul de vizionari. si sa fac un continut din ce in ce mai bun. Voi ce sfaturi imi dati? Cum imi pot creste canalul? Si ce continut va atrage pe voi? :DMultumesc! Un subscribe este bine venit :)

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Tu nu esti sanatos, de te roade in fund sa pui tutoriale cu continut ilegal...

| AlexMhc a răspuns:

Eu nu te pot ajuta. Treba asta se numeste vlogging
. Intreaba pe cineva ce stie cum ar fi ilie's vlogs
Alex king... Sfatul meu ar fi sa faci o categorie.
Ce iti place tie. Provocari si chalange. Atat spun sper ca.ti-am fost de folos