| Trickster a întrebat:

Stiti un hack pentru minecraft care sa fie unban. Adica daca ai ban pe un server sa poti sa joci in continuare. Va rog! Am ban permanent pe Play.Minecraft-Romania.Ro deoarece am multe conturi. (4)

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista. Ban-ul depinde de server, nu de client. Orice ai incerca sa faci la client nu poti modifica serverul. Poti, totusi, sa schimbi IP-ul si sa te inregistrezi pe alt cont, dar vei pierde ce ai avut pe contul vechi.

| Ch0co a răspuns:

Nu exista. E strict vina ta ca ti-ai luat ban, la ce ti-au trebuit atatea conturi? Si ca sa stii si tu de acum incolo, sa nu te faci de ras, ce folosesti tu in jocuri e un cheat. Hack-ul este complet altceva.

| Trickster explică (pentru Ch0co):

Ba exista

| Ch0co a răspuns (pentru Trickster):

A, serios? Daca exista de ce intrebi? Gaseste-l singur. Si chiar daca ar exista, ar trebui sa iti dai seama ca e total fake si ca tot banat o sa ramai, ba chiar o sa iti iei ceva virusi in PC pentru ca ai descarcat asa ceva din surse necunoscute.

| wick1337 a răspuns:

Frate invata sa joci fara. stiu ca e cam greu dar nu rezolti nimic din coduri. (nu joc minecraft. Nu stiu coduri la jocu asta)

| Trickster explică (pentru wick1337):

Nu coduri, un hack (versiune hacked client, mod, aplicatie ceva