| Sîrbu_Alexandru_1999 a întrebat:

Salutare TPU, tot incerc sa gasesc un joc pe care il jucam prin 2013-2014, Jocul este cu masini gen curse si se desfasoara noaptea in mare parte iar partea memorabila era faptul ca era foarte foarte greu de condus. in joc erau masini normale si avea grafica super pentru data aia, jocul n-avea mai mult de 1-2GB. Jocul nu este foarte faimos sau ceva, multumesc frumos

2 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

Need for speed world sau altceva daca este acesta acest joc exista doar offline

| Sîrbu_Alexandru_1999 explică (pentru iwefgOficiall):

Din păcate nu este atât de cunoscut și nu cred că face parte din nfs sau f&f