| terorist a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati! Deci cand intru in world of warcraft wrath of the lich king dau login si-mi apare un ubdate care se dowloadeaza pana se face 100%(ubdate-ul tine cam 30 sec) apoi imi apare o eroare cu patch required si zice press the restart buton below to exit world of warcraft of the dowload patch! CE SA FAC VA ROG ajutati-ma PLZZ DAU 10 funda VA ROG ajutati-maA!

1 răspuns:
| djraresdj a răspuns:

Depinde, wrath of the lich king(WOTLK) nu mai merge pe oficial.ai nevoie de noul expansion"Cataclysm". acum depinde poate doreai un sv privat, nu prea mai sunt multe; dar iti recomand WOW multEN.si s-ar putea sa ai un client stricat. incearca un repair(intri in folderul de Wow si ai acolo un Repair.exe; il pornesti si apesi pe a 2-a varianta dintre cele 2 casute. daca nici asta nu merge ia-ti alt wow.