| sundoku a întrebat:

Va rog imi puteti edita imagine, sa imi puneti patratele pe abdomen, poza e aici http://imgur.com/exw48qc Bagatio si voi tot la fel, si lasati-mi linkul de la ea, Multumesc!

2 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

De ce nu incerci singur sa o faci? Nu e prea greu. Intri in paint, ii dai "paste from" si selectezi imaginea. Apoi ti-o deschide in paint. Dupa care selectezi doar abdomenul, faci un click pe butonul din dreapta al mouse-ului, selectezi "coppy", iar apoi deschizi o pagina alba in paint, dai paste si-ti apare abdomenul tau. Faci in asa fel incat toata foaia sa contina doar abdomenul tau, apoi o salvezi cu numelepecareildai.png sau numelepecareildai.jpg, cauti pe google pixlr, e o pagina care te ajuta la editat poze, si printre efectele de acolo se gaseste si asta. Nu-ti fa griji, pagina pixlr se foloseste usor, nu are vreun program greu de folosit ca "Photoshop" sau "Corel Draw". Gasesti instructiuni pe pagina. Bafta!

| sundoku explică (pentru FoundYouLover):

Salut nu stiu... nu inteleg deci daca vrei faci tu poza o bagi pe un site ceva si imi lasi linkul. si iti dau funda