| FloriNNNNN a întrebat:

Vreau sa se auda mai usor cand trag cu arma la counter-strike! Nu vreua Comenzi Gen "volume 0"! APP : Vreau ca pasii si astea sa se auda,, Doar cand trag cu arma sa se auda mai usor! dau fundita! :*!

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Lol daca ai rabdare schimba-le manual. Deschide Sound Recorder sau ceva program de editat sunet, intri parca in Cstrike/Sound/Weapons si modifici volumul fiecarei sunet cum vrei tu. Sunetele pentru pasi cred ca sunt in Sound/Player sau Sound/Material, nu mai stiu sigur. cauta'le!
offtopic daca vrei sa schimbi niste skinuri: http://www.gamebanana.com/skins/games/7

1 răspuns:
| DLeonard a răspuns:

Nu se poate. Ori dai mai incet tot ori nu mai dai nimic.