| facpipi a întrebat:

Slaut TPU, vreau si eu un joc gen need for speed most wanted la care sa poti sa iti si tunezi masina, sa te plimbi si pe unde vrei tu ( freerun ) si sa te urmareasca si politia. Funda la cel care imi place. Nu vreau unu la care sa trebuiasca sa faci numia curse.

Răspuns Câştigător
| DEX2k15 a răspuns:

E gratis e de la electronic arts oficial deci
NFS WORLD o mapa combinata intre most wanted si carbon
online cu jucatori reali
nivele
urmari de politie
in echipa\sigur
si curse cu calculatoru sau alti oameni
shop de masini poti tuna
winking
funda?

1 răspuns:
| Flubber a răspuns:

Driver san fracisco cel mai tare joc te poti plimba cu orice masina vrei ai curse de facut te poti plimba freerun orice masina de pe mapa o poti conduce de la cele mai mici la cele mai mari masini tiruri autobuze etc.are cele mai noi modele de masini de la muscle audi q7 lamborghini si multe altele e si foarte real.bafta.funda? big grin