| xDiaBLo a întrebat:

Salutare tuturor,Am o problema in legatura cu un server de samp, el e pe baza de date mysquil si nu stiu cum sa fac conexiune pe host sad. Daca este cineva care cunoaste in mysquil add va rog name_star12 sau real.star25.Dau vot+fundita big grin! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Borderline a răspuns:

MySQL*
Nu mai bine ai pune aceasta intrebare celui care iti gazduieste serveru?
El e singurul care te poate ajuta.

| xDiaBLo explică (pentru Borderline):

Mysql* imi cer scuze.
Ba da, dar cineva mi-a spus ca trebuie sa cer o baza de date mysql de la firma, si dupa ce cer acea baza de date nu stiu ce sa fac. thinking thinking

1 răspuns: