| MuJaRdIn a întrebat:

Salutare tuturor, am o problema mi-am facut cont nou pe crossfire si nu ma lasa sa ma loghez dupa ce scriu userul si parola i-mi spune is not available in your region, pe de alta parte cu celalalt nick vechi pot intra, nu mai inteleg
Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Ceva din datele introduse de tine nu este corect

| anonimCelebru a răspuns:

Salut, datele tale sunt foarte corecte dar z8games a restrictionat liceenta serverelor din lume asa ca o mai taota Europa a ramas fara liceenta si doar america si alte cateva tari mai au, nu trebuie sa descarci alte versiuni. Daca ai cont mai vechi de 31 august 2011 esti unul dintre fericitii care mai pot juca din tarile fara liceenta pentru ca restrictionarea s-a facut dupa 31 august si conturile mai vehi le-au lasat asa!, FUNDA happyXD

| MuJaRdIn explică:

Datele mele sunt corecte, se plang mai multi ca si-au facut conturi noi si nu pot intra! ma gandesc sa nu cumva sa trebuiasca downloadat un server nou al jocului, pentru ca dupa cum am spus! cu nickul vechi pot intra

| vlad_9437 a răspuns:

Mda pai nu poti sa-ti mai faci cont pentru ca GR au interzis crearea unor noi conturi de cross, deci daca nu ai altul facut din inainte, nici o sansa...big grin