| MuJaRdIn a întrebat:

Sal tuturor, care sunteti jucatori (jucatoare) de crossfire, ma poate lamuri cineva si pe mine de ce nu ma pot loga cu un user facut nou? i-mi spune [this service is not available in your region] culmea e ca ma pot loga cu userul vechi, chiar as vrea sa stiu daca vi se mai intampla si vouam, cei care jucati crossfire!

3 răspunsuri:
| MariuszSiAtat a răspuns:

Mie imi zice la fel dar. nu am mai folosit ip-ul ma puteti ajuta?sad

| Mandark a răspuns:

Deci iti spune asa pentru ca ai folosit deja ip-ul singura sansa e sa te duci in alt oras.

| SIMS3 a răspuns:

Este simplu dc nu merge a fost pusa o regula ca in Romania sa nu jucam acest joc este o interdictie aceasta interdictie este din anul 2011 trebuie sa descarci hotspot care iti schimba ip