| Gateway20000 a întrebat:

Salutare tuturor, Am si eu o problema de mai mare rasul, In seara asta mi-am instalat batman arkham asylum si nu stiu cum pot zbura cu el... Am ajuns la o misiune ce trebuie sa "zbor" dar nu stiu cum, ce combinatie trebuie facuta. Va rog mult daca ma puteti ajuta dau funda.

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Aici ai toate comenzile posibile, pe mai multe platforme.
http://strategywiki.org/wiki/Batman:_Arkham_Asylum/Controls

| Gateway20000 explică (pentru dannyel86):

Am intrat si eu pe site-ul asta si tot nu am gasit cum pot zbura in joc...

| xXMariuaXx a răspuns:

Salut! Intra la setari/controls si uitate acolo. Funda?

| Gateway20000 explică (pentru xXMariuaXx):

M-am uitat de n ori.Dar cred, ca merge doar printr-o combinatie de butoane si nu imi iese deloc... Am luat toata tastatura la rand, Poate gasesc vreun om care a jucat jocul si stie...