| Adolf8 a întrebat:

Salutare tuturor! Aș dori să îmi spuneți părerea voastră! Acest laptop Laptop Gaming HP Pavilion 15-dk2032nq cu procesor Core i5-11300H, 15.6", Full HD, 144Hz, 8GB, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB, Free DOS, Shadow Black?

Sau acest calculator este mai bun pentru jocuri gen Gta5 Gta 4 Cs go?

Pachet sistem PC Gaming Pro457, Procesor Intel® Core™ I5 4570 GHz, 8GB RAM, Capacitate stocare 240SSD, placa video GeForce GT710, Bluelight, Monitor

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Laptop-ul cu siguranta. PC-ul ala e o teapa la drumul mare, GT710 e antic si nu duce aproape nimic nou ca lumea (si fumega in gta online, nici vorba de FiveM pe setari bune).

| Adolf8 explică (pentru Wr3nch):

Mulțumesc frumos pentru răspuns!

1 răspuns: