| Cosmintzu12 a întrebat:

Salut! Ma poate ajuta si pe mine cineva va rog cu un upgrade la SSD pentru acest laptop si la memoria RAM?
Laptop Gaming ASUS ROG Strix G15 G513IE cu procesor AMD Ryzen™ 7 4800H, 15.6", Full HD, 144Hz, 16GB, 512GB SSD, NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 Ti 4GB, No OS, Eclipse Gray

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

și in ce ar consta upgrade-ul dorit la SSD-ul in cauză?

| lpavel a răspuns:

La SSD te ajut, la rami trebuiesc mai multe detalii, tu n-ai zis nimic de rami...
Deci iti alegi orice SSD doresti numai sa aiba mentiunea: 2, 5!
Acestea sunt pentru laptopuri!