| Cosmintzu12 a întrebat:

Am o intrebare ce pot sa fac sa imi mearga call of duty warzone 2.0 nu imi merge si am laptop ul asta de abia achizitionat.
Laptop Gaming ASUS ROG Strix G15 G513IE cu procesor AMD Ryzen™ 7 4800H, 15.6", Full HD, 144Hz, 16GB, 512GB SSD, NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 Ti 4GB, No OS, Eclipse Gray

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

WIndows si drivere ai instalate? Ce nu merge mai exact? nu il poti descarca, nu porneste, etc.

| Cosmintzu12 explică (pentru Wr3nch):

L am instalat, nu am fps uri imi merge in lag non stop... windows am 11 pro si drivere le am instalate

| DonMoldo a răspuns (pentru Cosmintzu12):

N-ai driver-ul de la placa video instalata sau ar mai fii o varianta sa fie placa video arsa de unde l-ai luat.

| Cosmintzu12 explică (pentru DonMoldo):

Si cum as putea sa rezolv asta?

| Wr3nch a răspuns (pentru Cosmintzu12):

Le-ai instalat ca lumea, sau te-ai bazat pe ce scoate windows 10? Ca el ia drivere de baza si atat.

| DonMoldo a răspuns (pentru Cosmintzu12):

Instaleaza Geforce Experience si instaleaza ultimul driver.

Răspuns utilizator avertizat