| Bogar_Claudiu_Ana-Maria_1998 a întrebat:

Salutare tuturor, sunt nou aici, este prima data cand folosesc TPU.
am o intrebare si o foarte mare problema.
cum folosesc team speak 3, ce trebuie sa fac sa pot vb in cs 1.6
va rog mai pe indelete.
si cat mai repede Ș))
si da, era sa uit, dau funda celui mai folositor raspuns! Multumesc

Răspuns Câştigător
| TheNexus a răspuns:

Pe teamspeak trebuie sa intrii pe un server. Poti gasi pe internet, dar daca vrei sa vorbesti in privat trebuie sa cumperi server.
Cauta pe Youtube un tutorial mai in detaliu.

| Bogar_Claudiu_Ana-Maria_1998 explică (pentru TheNexus):

Multumesc, oricum gasisem exact cum ai zis tu doar ca mai repede. bafta

2 răspunsuri:
| bonkyy a răspuns:

Teamspeak nu am folosit in schimb daca vrei sa vb pe cs 1.6 poti vorbi doar pe serverele cu aceasta optiune folosind tasta k, o tii apasata si vorbesti! succes!