| Kest a întrebat:

Salut.Joc si eu Metin2Fun si nu imi merge si intru pe cont in joc si nici pe site imi apare tot timpul Nume sau parola gresita. Poate sau sters conturile... Dar nici nu ma lasa sa creez cont nou. Daca stiti ce se intampla sa ma informati si pe mine Data 9.12.2010

Răspuns Câştigător
| Matza_2150 a răspuns:

Pentru ca e un joc de cacao :]. Nu te mai juca.Incearca Dinamik sau Lightwinking

2 răspunsuri:
| Johnny_6115 a răspuns:

Stiu perfect ce ai patit. Ti-o ghicit cineva parola si id-u.Incearca sa iti schimbi parola de pe site.Noroc.Fundita big grin?

| Kest explică:

Ms pentru raspunsuri dar am aflat ce s-a intamplat... S-a restartat serveru laughing