| Raduu a întrebat:

Oare se intampla ceva rau daca as face un Update la telefon prin cardul MicroSD, ci nu prin USB? Pentru ca nu am primit cablu de date atunci cand am cumparat telefonul.

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

In primul rand nu ai cum sa faci update decat prin cablu de date nu merge prin card si daca e Nokia si are symbian nu ii face ca versiunile noi sunt varza daca nu are symbian fai ca nu are nimic.iar daca nu sti sa ii faci il strici si din cate vad esti cam || cu astea funda big grin