| alin32 a întrebat:

Salutare vreau sa descarc si eu cateva jocuri dar nu am idee ce.Niste propuneri despre ce as putea sa descarc!

Răspuns Câştigător
| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Pai mie imi place Sims 3/2:D. Nu trebuie nea-parat sa-l cumperi, poti sa-l descarci si de pe net:D.
Acest link e pentru sims 3(nu stiu sigur daca merrge, eu l-am cumparat) http://www.go4it.ro/download/jocuri-si-console/the-sims-3-3985826/
Acest link e pentru Sims 2(nu stiu daca merge, tot asa.l-am cumparat) http://webscent.net/download-sims-2-free/.
Sper ca te-am ajutat:D.

| codrin22 a răspuns (pentru xxxxxxxxdfsfsdfsdf):

Depinde ce tipuri de jocuri iti plac...De exemplu eu joc un super shooter numit crossfire care se downladeaza de pe net.Mie nu pre imi place dar exista si un joc numit Metin2 de care probabil ai auzit mai.Sunt si site-uri cu jocuri online cum ar fi miniclip.ro/com care nu trebuie downladate. Sper ca ti-am fost de ajutor.

2 răspunsuri:
| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Da stiu. Dar eu ti-am dat doar un exemplu si ti-am dat acele link-uri ca sa iti fie mai usor daca doreai sa le descarcibig grin.