| Dragosas a întrebat:

Vreau sa imi fac si eu set pe metin2 european si stie careva cum sa fac ca sunt incepator si va rog explicati-mi detaliat!(si pe mess e bine

5 răspunsuri:
| BlackNinja a răspuns:

Iti zic eu cum sa faci daca imi zici pentru ce ti-l faci(ex:monstri, razboinici, sura, ninja, samani).

| Dragosas explică (pentru BlackNinja):

Sura

| BlackNinja a răspuns (pentru Dragosas):

Pentru set sura iti trebuie asa:

-PV mult

-Atac mare

-INT daca esti sura sau saman/STR daca esti razboinic/DEX daca esti ninja

-Rezistenta magie(cat mai multaaaa)

-Rezistenta sabie(cat mai multaaaa)

-Rezistenta la atacurile de la departare(daca exista bonusul asta)

-Critica si patrundere

-Daca se poate si otravire si ametire(ametirea e foarte utila cand te lupti cu orice caracter)

-Tare impotriva semi-oamenilor(F. IMPORTANTA)

-Scut de lvl 61 +9 (scutul leului, daca se poate sa aiba:
1)semiom mult
2)imun necunostinta
3)DEX/STR/INT)

-Daca poti adauga si bonusuri 6/7 atunci pune pe fiecare obiect Tare sura si Rezistenta impotriva sura

Cam asta e.E calumea ca sura isi poate pune doar sabie, ceea ce iti permite sa faci cel mai usor set.

| Dragosas explică (pentru BlackNinja):

Joci metin2 european?

| Dragosas explică (pentru Dragosas):

Poate puteai sa imi faci si mie itm?