| raul25raul a întrebat:

Salutare. Vreau sa ma apuc de youtube. Filmez cu Fraps si vreau sa imi ziceti cu ce pot sa convertesc videourile dar sa nu isi piarda din calitate. Dati si link ca nu ma supar. Funda si Vot

3 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Daca doresti sa editezi video-ul dupa in softuri de gen Sony vegas, Adobe premiere, atunci il folosesti avi, apoi la editare, mai exact la randare ii dai mp4, daca tot nu iti convine rezultatul, poti sa-l encodezi cu megui/staxrip/ripbot, iar atunci cu siguranta vei avea parte de o compresie buna

| lpavel a răspuns:

Cu : Freemake Video Converter! E cel mai bun! big grin Bafta!

| AlinKun a răspuns (pentru lpavel):

laughing, nu recomand