| Dragosgan a întrebat:

Cum filmez cu fraps? nu vreau de pe youtube, in catev cuvinte sa imi ziceti voi.

Răspuns Câştigător
| AndreYoman a răspuns:

Dupa ce instalezi fraps il deschizi si cauti comanda de filmare(F9 sau F10 parca) si intri in joc. Cand vrei sa incepi filmarea apesi comanda respectiva si cand vrei sa termii mai apesi odata. Dupa aia gasesti filmarea (daca ai modificat fisierul tinta stii tu, daca nu...)in C:/ProgramFiles/Fraps sau C:/Fraps. Filmarile sunt numite in general dupa data si ora(ceva de genu 10021102551)
Bafta!
Funda?

1 răspuns: