| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu merge facebook zice ca am virusi si ma directioneaza la un antivirus dar cand sa intre pe pagina web google zice ca nu a gasit nici un rezultat? ce virus poate fi am incercat sa-l scot cu bitdefender dar cand imi ajunge la un fiseir NetHood mi se blocheaza compu'? va rog ajutor, dau funda mare?

Răspuns Câştigător
| Nu_Are_Nume_Deea_1978 a răspuns:

Schimbă windowsul.

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Euaș pleda pentru un adware/spyware mai de grabă decât pentru un virus.Nu zic că și ăștia tot din categoria de malware fac parte și un remediu ar fi avira rescue cd sau kaspersky rercue disc.Scrii iso-ul pe un cd și butezi de el, actualizezi antivirusul și îi dai scanare de preferat dacă are opțiunea de remouve files nu rename files și ai șanse să scapi de problemă. Dacă nici cum nu vrea atunci manual din mersi config services.msc și mai ales din task manager dar e mai complicat și n u știu căt de bine le ai cu Windows-ul.Succes