| Anonim5321 a întrebat:

Salutaree! Am si eu o intrebare pentru jucatoriii de Pou. Deci, eram la nivelul 25, iar cand am dat la Meniu, imi aparea sa-mi scriu adresa si chestii, dupa ce am scris tot ce a trebuit, mi-a resetat jocul si m-a bagat de la nivelul 17 plus ca nu mai aveam niciun obiect din cele cumparate! As putea sa fac ceva pentru a-l readuce cum era? Sau stiti cum sa trec nivele mai repede?

1 răspuns:
| Debu_Cosmin_1999 a răspuns:

Nu mai poti face nimic ca pou nu are scurtaturi si nici alte modalitati de trisat
Dar poate gasesti salvarile jocului pe net sa le descarci...