| Twixi a întrebat:

Buna din nou! Tot in legatura cu Nokia Lumia 800, inainte cand apasam pe tasta "search" si eram in meniu, imi aparea o imagine, intre timp mi-am resetat complet telefonul si acum cand apas pe tasta respectiva mi se deschide o pagina de internet.Nu stiti cum as putea sa fac sa imi apara din nou imaginea aceea? Multumesc!

2 răspunsuri:
| faby1 a răspuns:

Nu stiu siguri la ce te referi, dar pentru tasta SEARCH nu iti da pe internet te pune sa cauti pe bing(un alt motor de cautare dupa GOOGLE) orice informatie ai nevoie.

| Twixi explică (pentru faby1):

Pai da, si acel Bing, nu ti se deschide intr-o pagina de net? big grin In fine, nu asta conteaza.