| TearsOfBlood a întrebat:

Salutari. Am o intrebare legata de jocul metin2 ro.A fost o porcarie cu o tombola zicese si am pus si eu botul(era un site clona cu keylogger) si mi-a spart contul. Din fericire nu am pierdut multe. Am inscris doua conturi. Pe unul nu l-au spart si il am si acum. Mi-am schimbat parola cat de repede am putut. Mi-am facut un cont mic pe care mi-am transferat itemele. Vreau si eu sa stiu daca este sigur sa joc pe contul pe care mi-am schimbat parola deoarece mi-e lene sa fac altul.Dau funda va rog eu raspundeti repede.

Răspuns Câştigător
| DarthNiger a răspuns:

Da este mai sigur sa joci pe contul pe care ti-ai schimbat parola, pentru ca daca jucai pe cel vechi itemele nu mai fusese transferate si chiar daca erau pierdeai cont intreg, asa e mai bine cum ai facut, dar sper ca acuma stii ca nu e bine sa iti folosesti contul pe keyloggere happy.