| Darius123456 a întrebat:

URGENT! Mi-am facut metin2 steel si am facut 4 ghete si un ucigator apoi le-am pus in dep si am schimbat parola dupa 3 ore am uitat parola de la depozit si am pierdut itemele ce pot face sa recuperez parola de la dep am incercat cu keylogger dar nu am putut daca imi puteti da un link de download pentru keylogger va rog ajutati-ma nu stiu ce sa mai fac va rog din inima am dat tot ce am putut si nu am reusit sa imi recuperez parola! multumesc

1 răspuns:
| Stefan_Dogaru_1999 a răspuns:

Pai intra pe site logheazate pe cont si da la setari si schimba de acolo parola la depwinking. Daca ma poti ajuta si pe mine sa imi gasesc contul ca mi l-a furat unu si mi-a schimbat parola de la cont, sti cum o pot gasi la loc?