| OmulDeTabla a întrebat:

Astazi i s-a spart fratelui meu contul de roblox, mi-a spus ca cineva din Cheyenne United States s-a conectat la contul lui si am schimbat repede parola, dar asta nu e tot, luni i s-a spart si contul de tiktok, pentru ca cineva i-a postat video-uri care promoveaza bitcoin in numar de 20, ce ma puteti sfatui sa fac, este inadmisibil sa se sparga 2 conturi in aceeasi saptamana

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E clar probabil ca fratele tau folosea aceleasi parole si cineva printr un phising cumva i le-a furat.

Zii sa isi schimbe toate parolele la toate conturile si sa aiba grija ce face mai departe.

Răspuns utilizator avertizat