| ThisSummerIsZu a întrebat:

Salutari,
Am un server de cs si am intampinat o problema la pluginul pentru transfer jucatorii, cand sunt spec si ii mut la tero sau ct ii muta fara tina si fara sa i apara ceasul si restul de scris ii apare doar ecranu... am incercat mai multe variante de pluginuri si tot la fel patesc. De la ce poate fi? Daca ma puteti ajuta si pe mine cu un link cu un plugin bun sau ce am facut gresit la cele pe care le am incercat, mentionez ca am si fisierul.sma si. amxx si am trecut corect si in plugins.ini.
Chiar nu mi dau seama unde gresesc cu acest plugin.
Sper sa ma puteti ajuta, dau funda happy

2 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

De ce nu ai postat la jocuri?

| ThisSummerIsZu explică (pentru DiamondShine):

La jocuri l am postat initial, dar m-a pus sa selectez iar categoria si nu mi a mai dat cea de jocuri...