| BeHappyOriceArFi a întrebat:

Salutari.As vrea si eu sa stiu de unde pot descarca un hack de wall. Miar placea daca mi-ati da acel wall la care trebuie sa descarci 2 programe pe care trebuie sa le adaugi in folderul unde se afla cs-ul si dupa doar intri in joc si apesi pe F1.Lam avut doar ca am fost prins si adminul care m-a prins mi lsters, si nu mai stiu de unde l-am descarcat, deci as vrea sa imi dati link-ul de unde sa il descarc.Nu vreau raspunsuri de genu"Sa numai joci cu coduri" sau "Esti prosta findca joci cu coduri" findca nu o sa ma intereseze.

7 răspunsuri:
| zahy a răspuns:

Tu cauti un.dll. vreau sa iti zic ca vei fi prins din nou cu cod ori ce admin capabil te va bana in 2 minute. Uite codu :
http://wolfteam.nstars.org/t13-counter-strike-wall-hack-opengl-mode

| BeHappyOriceArFi explică (pentru zahy):

Si sa stii ca linkul de madia fire nu merge, frate tu te-ai uitat un pic ce mi-ai dat?

| zahy a răspuns (pentru BeHappyOriceArFi):

Am citit subiectul imi pare rau daca te exprimai mai frumos te ajutam. am netul slab nu-mi permit sa fac download. Si sunt un jucator prea bun si prea cunoscut de CS 1.6 sa imi permite luxu sa imi fac conturi pe astfel de siteuri cu coduri.

| BeHappyOriceArFi explică (pentru zahy):

Du-te ma, nu zice acum ca esti si in Top in PGL, laughing rolling on the floor.Mai dat gata, apropo, nu prea intereseaza pe cineva raspunsul tau daca nu are lagatura cu intrebarea.

| zahy a răspuns:

P.S. cu siguranta esti micut si nu prea te descurci. pentru a vedea link de download trebuie sa te inregistrezi pe acel site

| BeHappyOriceArFi explică (pentru zahy):

Ce zici,de unde am descarcat eu nu trebuia sa imi fac cont,doar ca am uitat, si nu prea imi pasa daca o sa fiu prins, nu joc pe un anume servar, joc pe care apuc, joc findca nu stiu ce joc sa mai caut.

| zahy a răspuns:

Daca nu merge multumeste-mi ca ai aflat cum se numeste codul exact. alta data apreciaza timpul care il pierde cineva pentru tine. tu dai mici informati si cineva sta sa-ti caute programu. ori cum nimeni nu va sta sa-ti caute cum am facut-o eu. ceao