| anonim_4396 a întrebat:

Salutari!
Caut pe cineva cu care sa fac un "Let's Play: Minecraft",pot tine eu server,pot si inregistra,singurele lucruri care le astept de la voi sunt seriozitatea, sa fiti maturi (ceea ce inseamna ca as vrea pe cineva care sa aiba peste 14 ani) si sa stiti destul de bine minecraft. De ce v-as alege? Voi imi dati raspunsul,cel mai convingator primeste funda si este ales pentru film,si poate si mai departe >:
cine este interesat,lasa aici motivul urmaz de skype id (de preferat) daca nu,id de mess big grin
Si ca sa nu uit, cine nu are microfon sa nu se oboseasca sa raspunda la cerere big grin

1 răspuns:
| Smekta_Andrei_1986 a răspuns:

Eu as vreau sa te ajut in let's play poate facem cateva serii. Sper sa accepti. Si eu caut de mult un partener pentru let's play. Daca vrei sa facem amandoi unul aceasta este adresa mea de Skipe:Andrei Smekta
Sper sa ma contactezi
P.S: Am si microfon si daca vrei o sa facem schimb cu filmatul