| νєησм a întrebat:

Salutari, la CS eu joc pe stanga dar multi prieteni ma fac ratat ca nu stiu sa joc pe dreapta si le-am zis ca pot si pe dreapta dar ei vor sa vada si le-am zis ca o sa le arat (o sa ne intalnim pe un svr) si nu stiu cum sa imi pun arma pe mana dreapta va anunt ca 2 metode deja mi-au esuat (nu merg) si aceleas sunt: sa scriu in consola cl_righthand 1(n-a mers), sa fac din optiuni la multyplayer si advancet (n-a mers) mai dati-mi voi sugetii va rog eu.chair nu stiu de ce nu merge, am reinstalat cs 1.6 si tot pe stanga am arma va rog dau funda la o metoda functionala, multumesc.

Răspuns Câştigător
| ske a răspuns:

Deci,sa stii ca nu esti ratat ca joci pe stanga joci cum iti place!
incearca sa schimbi rezolutia de pw software sau ceva, pe opengl sau d3d si schimba arma pe dreapta pe h->help->right hand

sper ca te-am ajutathappy

7 răspunsuri:
| GalaxYC a răspuns:

La mine la cs merge din meniul H

| comansorin a răspuns:

Apesi H -> setings -> Right-/LeftHand ->Right Hand mai mult ca sigur o sa mjearga... ce zici... funtitza?

| νєησм explică:

Mda,nu mi-a functionat nici o solutie de a voastracrying

| DCSHOE a răspuns:

Schimba rezolutia pe opengl si iti va merge.

| Cristian95Alex a răspuns:

Obtion-> multiplayer->advanced->weapon aligment si seteaza tu RIGHT

| νєησм explică (pentru Cristian95Alex):

Tocmai am scris in intrebare ca aceasta optiune nu functioneaza, deci...

| robySz a răspuns:

Incearca cu alt cs.