| Sportacus28 a întrebat:

Salutari prieteni!
Am si eu o intrebare: Cum pot promova eficient un canal de Youtube? A nu se considera ca acum imi fac reclama aici, ci este pur si simplu o intrebare. Astept si sugestii si imbunatatiri.
Va multumesc! Adresa canalului este mai jos:

https://www.youtube.com/channel/UCBJob5YNPfZ1uX8dDMCEcvw

1 răspuns:
| MaduBia a răspuns:

Fa-ti o pagina de Facebook cu acelasi nume pe care il ai pe Youtube happy dar sa fie o pagina de like-uri. E cel mai simplu si eficient. Poti ruga prietenii sa iti dea share la canal pe Facebook. Acum Fb-ul este cel mai bun loc pentru a-ti face reclama.