| MarinAlexandru a întrebat:

Salutari.Sunt jucator de Metin2(mai exact Sony) dar de 2-3 zile omor si in V4 si V5 si mapa de 120 dar eu de atunci nu cresc deloc.Am doar 0.00% experienta...Nu stiu ce sa fac.Va rog mult imi poate ecplica cineva cum pot rezolva? Am muncit mult pentru itemele de la 130 dar tot doar level 121 am...Omor foarte mult dar nu am deloc experienta.Am inteles ceva de Ctrl si Q dar nu stiu ce face...Dau funda

1 răspuns:
| DrMundo a răspuns:

Exista 2 posibilitati, 1 ai inel anti exp pe tine, 2 ai bonus de exp pe iteme + inel de exp pe tine (rata de exp a sv e prea mare+ exp'ul din inel si de pe iteme da bug la exp si iti scade tot exp pe care le faci) daca e varianta 2, iti sugerez sa iti scoti bonusurile de exp de pe iteme