| Stef_5392 a întrebat:

Salutari TPU.
Acum o luna un amic de-al meu mi-a dat contul lui de STEAM deoarece el s-a lasat de cs 1.6. Astazi, in timp ce ma jucam cs 1.6, un baiat din friendlist la steam mi-a dat mesaj in care mi-a cerut contul de steam o zi pentru ca el avea o problema. L-am sunat pe cel care mi-a dat contul si a zis ca pot sa i-l dau o zi ca e de treaba si nu fura... se pare ca s-a inselat. Cand incerc sa accesez contul meu de STEAM imi apare eroarea:Login to Steam failed; Either the specified account does not exist, or the password was wrong; Please check your account name and password and try again".
Faza e ca cel care mi-a dat contul nu-si aminteste pe ce adresa de e-mail a activat contul de steam.
Va rog frumos spuneti-mi ce ar trebui sa fac. Sa nu radeti de mine, desi merit, nu ar fi trebuit sa dau contul altcuiva.

Cel care imi da un raspuns bun care sa si functioneze ii voi da funda + vot. happy

1 răspuns:
| Adryan657 a răspuns:

Asa am patit si eusad
asta e steamu pierdut,... pierdut ramane