| JimanAlin a întrebat:

Salutate TPU am o intrebare. daca stie cineva la cfg-urile de pe cs ca exista o chestie ca daca ai pistolul in mana si mergi sa iei o arma de jos daca o iei ramai cu pistolul in mana nu cu arma de jos daca cineva stie aceasta chestie va rog sa mi-o spuneti.

Răspuns Câştigător
| InStyleRazvan a răspuns:

Am cfg aim are fps si ai pistolu in mana sau uneori cutitu si daca iei cum ar fi ak47 iti ramane pistolu sau cutitu depinde! dacavrei cfg da id de mes!

| JimanAlin explică (pentru InStyleRazvan):

Id-ul meu de mess jimanalin pls da-mi cfg-ul

| JimanAlin explică (pentru InStyleRazvan):

Id jimanalin